Kandidatura na prezidenta Galaxie

cs • 2 min. čtení

Zašel jsem si na školení prezentačních dovedností. Dostali jsme úkol vžít se do kandidáta na prezidenta, který má za 20 minut přednést projev k národu. Přičemž kandidát by měl říci své jméno, pozici a dobu u firmy, jak velký tým vede, tři nejsilnější a jednu nejslabší stránku osobnosti a proč jsem právě on je vhodným kandidátem. To celé do tří minut.

Nevěděl jsem, jak to pojat, tak jsem zkusil, co mi jde – podat to jako největší kravinu. Myslel jsem, že by mi to mohlo pomoct snížit trému před kamerou… Každopádně si dovoluji moji kandidaturu zveřejnit. Kdo ví, třeba mi to vyjde. :-) Mimochodem jakákoliv podobnost s přednáškou od Geroge Clooney jsou výsledkem nekonečné nepravděpodobnosti.


Statisticky může být pouze jeden člověk prezidentem galaxie. – V jeden moment. – – A tím bych měl být já.

Proč? – Představte si člověka, který spoustu let, číselně 42 – milionu let, vystřídal mnoho vedoucích pozic. Pozice jako CEO Googlu. Či lukrativnějšího Seznamu. Šéfkuchaře v restauracích typu La Gare a podobných kvalit. Představte si ho také v pozici majitele povedeného Cocoa Runners. Nebo jako vrchního „páliče“ v předních whisky destilerkách jako Ardbeg. Představte si ho také jako vašeho vedoucího ve vašem zaměstnání.

Máte? – Super. K tomu všemu si představte tohoto člověka, jak rozlouskl nejdůležitější otázku. A není to ta otázka života, vesmíru a vůbec. Je to otázka „co ženy skutečně chtějí?“ Čímž jako první člověk má možnost rozumět všem obyvatelům galaxie. – Nyní celou vaši představu podtrhněte tím, jak je tento člověk od přírody moudrý a má touhu všemu porozumět.

Líbí se vám tato představa? Představa, jak moudrý člověk s pochopením pro všechny díky své bohaté praxi rozhoduje za vás na postu prezidenta galaxie? – Pak chcete volit Marvina. Chcete volit mě. Volební lístek číslo 42.


Poslední příspěvky

cs Tati, ne, September 28, 2023 in family
cs Tak už?, September 21, 2023 in family
cs Paměť v těhotenství, September 19, 2023 in family
cs Bebátko dobylo chuťový hrad, September 14, 2023 in family
en Human's Mismatched Environment, September 5, 2023 in humanity