Z domu domov

cs v kategorii family • 2 min. čtení

Lenka má hodně oblečení. Upozorňovala mne, že to je její specialita, abych s tím počítal při stěhování. Na to jsme odpověděl „ty máš hodně specialit“. Oblečení, knihy, všechno.

Ale po pravdě… toho není zase tolik. Je to rozhodně mnoho v porovnání s tím, co jsem vlastnil já. Vždyť jsem se odstěhoval kompletně omylem! Viz kulový blesk. Co je horší, jsou speciality sbírat různé věci.

Aneb v jedné domácnosti se potkaly dva póly. Lenka si věci nechávala a já je vyhazoval. Moje neschopnost si cokoliv nechat mi zachránil citát „dej ženě dům a ona ti dá domov“. Opravdu to funguje a místo holých stěn mám vše potřebné.

Citát pokračuje, také tam je „dej ženě potravinu a ona vám udělá jídlo“. To nefunguje zcela, ale reklamovat nebudu. Stačí dát Lence potravinu už umytou a nakrájenou (prý krájení je chlapská práce či co). Taky tam je „dej ženě úsměv a dá vám srdce“. Mohu podepsat!

Tak už jenom „dej jí semeno a bude z toho dítě“. Ale to bych nedoporučoval. Aspoň zatím, samozřejmě, že pak budu psát, jak mít dítě je ta nejúžasnější věc na světě. Důležitý tip je: při menstruaci má žena nejlepší předpoklady se zbavovat věcí. Fakt. Museli jsme se zbavit hodně věcí a pouze jednou za měsíc to šlo.

Udělal jsem Lence akční plán. Tabulku. Sloupce byly měsíce a řádky byly dny. Každý den se měla zbavit jedné věci, než se budeme stěhovat. Vůbec to nefungovalo. Dělalo se vždy dávkově, kdy Lenka potřebovala odpočívat a já využil možnosti vyhazovat věci. O 50 % se zvýšila pravděpodobnost schválení! I když třeba sbírku kartáčků máme stále.

Ale pozor, ještě důležitější poznámka pro muže: platí to na cokoliv. Pokud má žena menstruaci a neříká vám, že vás miluje, buďte na pozoru! Může se zbavit i vás. Nebo udělat i něco horšího, protože citátovtip končí: „žena rozmnožuje a rozšiřuje to, co je dané. Jak jí dáte hovno, buďte připraveni přijmout tunu sraček…“Sdílejte:   Facebook   Twitter   Reddit   Tumblr   Pinterest
Může se vám také líbit

cs Výběr prstenů, August 21, 2019
cs Kompostujeme, August 8, 2019
cs Nevytvářej si žádné domněnky, August 5, 2019
cs Hop do trouby, June 18, 2019
cs Udělal jsem chybu, June 9, 2019


Populární v kategorii family

cs Představení rodině, October 10, 2018
cs Zpověď Lenky, September 27, 2018
cs První půlrok očima po roce, September 26, 2018
cs První dovolená v Jugoslávii, September 25, 2018
cs Operace kulový blesk, September 28, 2018