Z domu domov

cs v kategorii family • 2 min. čtení

Lenka má hodně oblečení. Upozorňovala mne, že to je její specialita, abych s tím počítal při stěhování. Na to jsme odpověděl „ty máš hodně specialit“. Oblečení, knihy, všechno.

Ale po pravdě… toho není zase tolik. Je to rozhodně mnoho v porovnání s tím, co jsem vlastnil já. Vždyť jsem se odstěhoval kompletně omylem! Viz kulový blesk. Co je horší, jsou speciality sbírat různé věci.

Aneb v jedné domácnosti se potkaly dva póly. Lenka si věci nechávala a já je vyhazoval. Moje neschopnost si cokoliv nechat mi zachránil citát „dej žene dům a ona ti dá domov“. Opravdu to funguje a místo holých stěn mám vše potřebné.

Citát pokračuje, také tam je „dej ženě potravinu a ona vám udělá jídlo“. To nefunguje zcela, ale reklamovat nebudu. Stačí dát Lence potravinu už umytou a nakrájenou (prý krájení je chlapská práce či co). Taky tam je „dej ženě úsměv a dá vám vaše srdce“. Mohu podepsat!

Tak už jenom „dej jí semeno a bude z toho dítě“. Ale to bych nedoporučoval. Aspoň zatím, samozřejmě, že pak budu psát, jak mít dítě je ta nejúžasnější věc na světě. Důležitý tip je: při menstruaci má žena nejlepší předpoklady se zbavovat věcí. Fakt. Museli jsme se zbavit hodně věcí a pouze jednou za měsíc to šlo.

Udělal jsem Lence akční plán. Tabulku. Sloupce byly měsíce a řádny byly dny. Každý den se měla zbavit jedné věci, než se budeme stěhovat. Vůbec to nefungovalo. Dělalo se vždy dávkově, kdy Lenka potřebovala odpočívat a já využil možnosti vyhazovat věci. O 50 % se zvýšila pravděpodobnost schválení! I když třeba sbírku kartáčků máme stále.

Ale pozor, ještě důležitější poznámka pro muže: platí to na cokoliv. Pokud má žena menstruaci a neříká vám, že vás miluje, buďte na pozoru! Může se zbavit i vás. Nebo udělat i něco horšího, protože citátovtip končí: „žena rozmnožuje a rozšiřuje to, co je dané. Jak jí dáte hovno, buďte připraveni přijmout tunu sraček…“



Sdílejte:   Facebook   Twitter   Reddit   Tumblr   Pinterest




Může se vám také líbit

cs Uklízíme po rekonstrukci, February 5, 2019
cs Rekonstrukce: hledání kabátu, January 25, 2019
cs Rekonstrukce: jističe, January 15, 2019
cs Rekonstrukce: radiátory, January 8, 2019
cs Rekonstrukce: zbavení se věcí, December 31, 2018


Populární v kategorii family

cs Představení rodině, October 10, 2018
cs Zpověď Lenky, September 27, 2018
cs První půlrok očima po roce, September 26, 2018
cs První dovolená v Jugoslávii, September 25, 2018
cs Operace kulový blesk, September 28, 2018