Zpověď Lenky

cs v kategorii family • 3 min. čtení

Bez Lenky. Po tom, co jsem se k ní začal chovat hezky.

O Silvesteru jsem se rozhodl Lenku milovat a tak jsem začal hned na Nový rok. Lenka je abstinent, pila tedy rychlé špunty. Povím vám, je to svinstvo! Díky tomu si vysloužila něco horšího, než kocovinu. Pokud si u zrcadla s kocovinou říkáte, že už nebudete pít, při tomhle byste říkali přesný opak!

Udělal jsem první romantické gesto do nového roka. Připravil snídani do postele. Uvařil černý čaj a podal zbytek suché bagety z oslavy. Lenka byla v sedmém nebi. Vlastně moje předchozí chování mi zaručilo, že cokoliv udělám, bude viděno jako velkorysé romantické gesto! (Ale nikomu takovýto postup nedoporučuji. Ženy obecně nejsou jako Lenka. A proto ji mám.)

Lenka si ničeho ale nevšimla.

Sám jsem se snažil najít možnost s ní být. Vzal ji na romantickou večeři. Dokonce hned v lednu jsem strávil všechny možné celé víkendy pouze s Lenkou!

Lenka si stále ničeho nevšimla.

V únoru jsme jeli spolu a s jednou kamarádkou na víkend sáňkovat. Bylo to vlastně stejné jako předchozí víkendy, jen jsme u toho blbli v lese na sáňkách ještě s někým jiným.

Lenka si začala všímat, že se něco děje.

Bydlel jsem s přáteli a chtěl tak žít ještě nějakou chvíli. Ale čas s Lenkou mne donutil status quo zrušit a začít připravovat můj byt na společné bydlení. Lenky jsem se ptal na různé nápady k rekonstrukci. Zatím jsem to prezentoval jako názory z ženské strany.

Při navrhování koupelny jsem si udělal výlet do SIKA a Lenku vzal s sebou. Zase z podobných důvodů, aby nevěděla, že ji beru, aby si vlastně koupelnu vybrala. Ještě po schůzce se smála, jaká to byla sranda si hrát na pár.

Taky jsem se smál, ale z jiného důvodu. :-)

Lenka si stále nevšimla, ale její tělo ano. Onemocněla.

Lenka málokdy onemocní, opravdu jen výjimečně. A tělo si všimlo, že se něco děje, čeho si hlava nevšímala. Srdce nemá moc možností a tak pomohlo aspoň přivodit rýmičku. V posteli měla tak možnost víc přemýtat nad nesmrtelností chrousta. A našeho vztahu.

To pomohlo. Po nemoci si už stěžovala klientkám na jógalish (edit: po přečtení jsem dostal pohlavek, jak je možné, že si stále nepamatuji, že cvičí pilates!) cvičení, že za absenci z důvodu nemoci mohu já!

Potom jsme jeli na taneční festival do Bratislavy. Jen my dva, spolu. Vrátit se ke společným dovoleným.

Lenka konečně pochopila, o co jde, a zapsala si do deníčku, že mne také miluje.

Ženám to občas holt trochu víc trvá. :-D

Každopádně od té doby si užíváme společný život, ale hlavně… hlavně děláme blbosti. A o těch budu psát v této nové kategoii family. :-)Sdílejte:   Facebook   Twitter   Reddit   Tumblr   Pinterest
Může se vám také líbit

cs Rekonstrukce: jističe, January 15, 2019
cs Rekonstrukce: radiátory, January 8, 2019
cs Rekonstrukce: zbavení se věcí, December 31, 2018
cs Rekonstrukce: lekce geometrie, December 27, 2018
cs Rekonstrukce: kuchyně, December 22, 2018


Populární v kategorii family

cs Představení rodině, October 10, 2018
cs První půlrok očima po roce, September 26, 2018
cs První dovolená v Jugoslávii, September 25, 2018
cs Operace kulový blesk, September 28, 2018