Zpověď Lenky

cs v kategorii family • 3 min. čtení

Bez Lenky. Po tom, co jsem se k ní začal chovat hezky.

O Silvesteru jsem se rozhodl Lenku milovat a tak jsem začal hned na Nový rok. Lenka je abstinent, pila tedy rychlé špunty. Povím vám, je to svinstvo! Díky tomu si vysloužila něco horšího, než kocovinu. Pokud si u zrcadla s kocovinou říkáte, že už nebudete pít, při tomhle byste říkali přesný opak!

Udělal jsem první romantické gesto do nového roka. Připravil snídani do postele. Uvařil černý čaj a podal zbytek suché bagety z oslavy. Lenka byla v sedmém nebi. Vlastně moje předchozí chování mi zaručilo, že cokoliv udělám, bude viděno jako velkorysé romantické gesto! (Ale nikomu takovýto postup nedoporučuji. Ženy obecně nejsou jako Lenka. A proto ji mám.)

Lenka si ničeho ale nevšimla.

Sám jsem se snažil najít možnost s ní být. Vzal ji na romantickou večeři. Dokonce hned v lednu jsem strávil všechny možné celé víkendy pouze s Lenkou!

Lenka si stále ničeho nevšimla.

V únoru jsme jeli spolu a s jednou kamarádkou na víkend sáňkovat. Bylo to vlastně stejné jako předchozí víkendy, jen jsme u toho blbli v lese na sáňkách ještě s někým jiným.

Lenka si začala všímat, že se něco děje.

Bydlel jsem s přáteli a chtěl tak žít ještě nějakou chvíli. Ale čas s Lenkou mne donutil status quo zrušit a začít připravovat můj byt na společné bydlení. Lenky jsem se ptal na různé nápady k rekonstrukci. Zatím jsem to prezentoval jako názory z ženské strany.

Při navrhování koupelny jsem si udělal výlet do SIKA a Lenku vzal s sebou. Zase z podobných důvodů, aby nevěděla, že ji beru, aby si vlastně koupelnu vybrala. Ještě po schůzce se smála, jaká to byla sranda si hrát na pár.

Taky jsem se smál, ale z jiného důvodu. :-)

Lenka si stále nevšimla, ale její tělo ano. Onemocněla.

Lenka málokdy onemocní, opravdu jen výjimečně. A tělo si všimlo, že se něco děje, čeho si hlava nevšímala. Srdce nemá moc možností a tak pomohlo aspoň přivodit rýmičku. V posteli měla tak možnost víc přemýtat nad nesmrtelností chrousta. A našeho vztahu.

To pomohlo. Po nemoci si už stěžovala klientkám na jógalish (edit: po přečtení jsem dostal pohlavek, jak je možné, že si stále nepamatuji, že cvičí pilates!) cvičení, že za absenci z důvodu nemoci mohu já!

Potom jsme jeli na taneční festival do Bratislavy. Jen my dva, spolu. Vrátit se ke společným dovoleným.

Lenka konečně pochopila, o co jde, a zapsala si do deníčku, že mne také miluje.

Ženám to občas holt trochu víc trvá. :-D

Každopádně od té doby si užíváme společný život, ale hlavně… hlavně děláme blbosti. A o těch budu psát v této nové kategoii family. :-)Sdílejte:   Facebook   Twitter   Reddit   Tumblr   Pinterest
Může se vám také líbit

cs Výběr prstenů, August 21, 2019
cs Kompostujeme, August 8, 2019
cs Nevytvářej si žádné domněnky, August 5, 2019
cs Hop do trouby, June 18, 2019
cs Udělal jsem chybu, June 9, 2019


Populární v kategorii family

cs Představení rodině, October 10, 2018
cs První půlrok očima po roce, September 26, 2018
cs První dovolená v Jugoslávii, September 25, 2018
cs Operace kulový blesk, September 28, 2018