Cocoa Runners – světové čokolády až domů

cs v kategorii life • 1 min. čtení

Když narazím na nějakou čokotovárnu, rád zajdu ochutnat. Například mám velmi pozitivní vzpomínky na Ghirardelli Chocolate Company ze San Francisca. Dodnes nezapomenu na jejich kokosovou čokoládu, kterou doporučuji vyzkoušet!

Bohužel takové výlety nejsou každý den a tak si nejde pochutnat kdykoliv. Naštěstí jsem narazil na službu Cocoa Runners. Službu, která pečlivě vybírá čokolády z celého světa a čtyři nejlepší pošle každý měsíc do vaší poštovní schránky. Jejich cena za čtyři čokolády, informace o nich a dopravu ~ 500 Kč měsíčně mi přijde více než výborná. Klik dal klik a první balíček byl za pár dní doma…

Jsem velice spokojen. Čokolády jsou výborné. Z prvního balíčku těžko někomu nabídnu. O:-) To i přesto, že balíček obsahuje bokem čokoládičku právě pro tyto potřeby, což je skvělé. Ještě jsem aktuální balíček celý neochutnal a i tak se těším na další! :-)

Taky máte chuť? Pak navštivte http://cocoarunners.com. (Kdybyste chtěli mít čokoládu zadarmo, dejte mi vědět. Pokud vás do služby pozvu, oba dostaneme čokoládu navíc.)

Mimochodem se omlouvám za odfláknutou fotku. Byl jsem příliš natěšen do ochutnávání…Sdílejte:   Facebook   Twitter   Reddit   Tumblr   Pinterest
Může se vám také líbit

en Phone & Drugs & Rock & Roll, October 9, 2019
en Why We Should Learn to Fail, June 5, 2019
en Prague Cello Quartet, April 11, 2019
en It’s Not About Birthrates, April 3, 2019
en They Shall Not Grow Old, March 4, 2019


Populární v kategorii life

en We Live in Awesome Time!, September 4, 2018
en Should You Buy Organic Food?, September 10, 2018
en I Hate Feminism, March 14, 2017
cs Proč odmítám nabídky s větším platem?, December 21, 2015
cs Nepřetvařujte se u pohovoru, March 24, 2015